Neslužbeni rezultati raspodjele sredstava financirani iz natječaja SZST-a i MZO-a

Dana 1. srpnja 2022. godine, Povjerenstvo za provedbu natječaja za financiranje studentskih projekata iz sredstava SZST-a i MZO-a, donijelo je odluku o neslužbenim rezultatima natječaja.

U prilogu objave se nalaze neslužbeni rezultati natječaja te objavom istih započinje period od 7 dana za podnošenje prigovora na rezultate raspodjele.

Prigovori se podnose Povjerenstvu za provedbu natječaja na mail: zbor@unist.hr zaključno do 8. srpnja 2022. u 13:00 sati.

Nakon razmatranja podnesenih prigovora te prijedloga Povjerenstva, prijedlog raspodjele nakon žalbenog roka bit će dan Senatu Sveučilišta u Splitu i Studentskom zboru Sveučilišta u Splitu na glasanje te zatim objavljeni na mrežnim stranicama SZST-a.