Otvorene prijave za 3. govorničku školu Grgur Ninski

Želiš unaprijediti svoje govorničke vještine, naučiti držati govor ili se jednostavno osloboditi treme?

Upravo sada imaš priliku to i učiniti! Prijavi se i sudjeluj na 3. Govorničkoj školi „Grgur Ninski“ koja se održava od 16. – 19. svibnja na Pravnom fakultetu u Splitu. Prijaviti se mogu svi studenti Sveučilišta u Splitu. Prijave traju do 5.svibnja! Broj polaznika je ograničen zbog kvalitete provedbe i individualnog pristupa naših mentora. Svaki od sudionika dobiva i potvrdu o završenoj školi. Kotizacija za sudjelovanje iznosi 100 kuna.

Mnogo toga ovisi o dobrom govoru. Elokventan, staložen i argumentiran govor može vam otvoriti mnoga vrata. Bilo da se radi o razgovoru za posao, držanju seminara ili bilo kojoj drugoj prilici. Budi spreman za tu priliku te nauči kako odrediti jasnu središnju misao, argumentirati ju i predstaviti široj publici, ubaciti smicalice i prepoznati ih u debati, te uz malo humora učiniti svoj govor i nastup nezaboravnim. Vidimo se!

Prijave na:

Napomena za sudionike koji ispune prijavnicu mogu uplatiti kotizaciju na račun:

ELSA SPLIT

Domovinskog rata 8, 21000 Split