Službeni rezultati natječaja od proračuna Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu i usvojena žalba za natječajna sredstva od upisnina

Sukladno članku 4. stavka (10) Pravilnika o postupku provedbe natječaja za studentske programe Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu, na sjednici Senata dana 29. lipnja 2017. godine Senat je usvojio sljedeći prijedlog raspodjele sredstava (350 000,00 kuna) natječaja od proračuna Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu:

Također obavještavamo da je usvojena žalba udruge studenata povijesti “Toma Arhiđakon” (ISHA Split) na Natječaju za natječajna sredstva od upisnina studenata Sveučilišta u Splitu, te da se odlukom Glavnom povjerenstva projektu “Drugi broj časopisa Pleter” odobrava traženi iznos od 10437,50 kuna.