Poklanjamo 100 studentskih ulaznica za festival elektronske glazbe Labyrinth Open Croatia

Drage kolegice i kolege,

prvi ispitni rokovi privode se kraju. Ovu akademsku godinu započeli smo velikim partyjem na Kampusu. Znamo da vam je pomalo već dosta svega i da se želite dobro zabaviti i opustiti. Ove godine po prvi put u Hrvatsku dolazi veliki festival elektronske glazbe Labyrinth Open Croatia koji će se održati 8.,9.,10. i 11. srpnja u kampu Galeb u Omišu.

Vaš Studentski zbor misli na vas pa smo vam odlučili pokloniti 100 ulaznica.
Prvih 100 sretnika koji lajkaju i shareaju (public) objavu o festivala sa facebook stranice “Studentski zbor Splitskog Sveučilišta” dobit će besplatnu ulaznicu za festival koja će se moći preuzeti 3.,4. i 5. srpnja od 17:00 do 20:00 sati na recepciji studentskog doma dr. Franjo Tuđman na Kampusu.

Objavu na našoj službenoj facebook stranici potražite OVDJE.

Više o festivalu pročitajte OVDJE.

Obrazac ispunite klikom OVDJE.

Ovo su posebne ulaznice koje su napravljene isključivo za studente stoga kada dobijete ulaznicu, da biste mogli ući na festival i dobiti narukvicu potrebno je predočiti i iksicu.

Za sva pitanja obratite se Potpredsjednici SZST na mail: josipa.bliznac@gmail.com

VIDIMO SE NA FESTIVALU 🙂

Voli Vas Vaš #SZST