Javna rasprava na temu izrade nacrta prijedloga zakona kojim će se urediti zapošljavanje i rad učenika i studenata

Poštovani studenti i studentice,

Studentski zbor Sveučilišta u Splitu Vas poziva na JAVNU RASPRAVU na temu izrade nacrta prijedloga Zakona kojim će se urediti zapošljavanje i rad učenika i studenata.

Sastanak će se održati u srijedu 22.03.2017 s početkom u 17:00 sati u zgradi Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu na adresi Zrinsko frankopanska 38. (bivši Pomorski fakultet)

Tematika Javne rasprave su manjkavosti trenutnog Zakona, prijedlozi promjena, rad izvanrednih studenata preko student servisa, učenički ugovori i drugo.

Pozivamo sve zainteresirane studente Sveučilišta u Splitu da nam se pridruže na ovom sastanku i sudjeluju u raspravi s konstruktivnim prijedlozima poboljšanja.

Smjernice za izradu Zakona o zapošljavanju učenika i studenta preuzmite OVDJE.