Odluka o produljenju roka za provedbu studentskih projekata

Senat Sveučilišta u Splitu na svojoj redovitoj sjednici održanoj 24. studenog 2021. godine donio je odluku o produljenju roka za provedbu studentskih projekata zaključno do 29. veljače 2022. godine.

Produljenje roka provedbe odnosi se na sve projekte koji su financirani iz nenatječajnih i natječajnih sredstava kao i za projekte financirane iz natječaja SZST-a i MZO-a.

Projekti udruga koji su ostvarili pravo na financiranje iz nenatječajnih sredstava u 2022. godini (sukladno raspisanom Javnom pozivu) trebaju realizirati projekte i poslati završna izvješća zaključno do 31.12.2021. Ukoliko ne dostave završna izvješća u navedenom roku neće imati mogućnost financiranja iz nenatječajnih sredstava u ak. god. 2021./2022.